Моя біографія

Ігор Михайлишин — доброволець, піаніст, юрист.

Народився в листопаді 1990 року в селищі Кути, що на Івано-Франківщині. Середню освіту здобував у Вижницькій гімназії й паралельно вчився в художній та музичній школі. Відчувши тягу до музики, сам записався до класу фортепіано.

2008 року вступив до Чернівецького національного унівеститету ім. Юрія Федьковича й у 2013 році успішно завершив навчання за спеціальністю “юрист”.

З початком Революції Гідності став її активним учасником. Був одним із піаністів Майдану.

З початком російсько-української війни, записався до лав добровольчого батальйону «Донбас» НГУ в червні 2014 року. Взяв позивний «Піаніст». У складі гранатометного взводу брав участь у звільнення міст: Попасна, Лисичанськ.

З 18 по 29 серпня 2014 року знаходився в місті Іловайськ, яке згодом стало центром ворожого оточення.

29 серпня під час виходу з міста Іловайськ, разом із побратимами російській армії. Через нерівність сил та великі втрати серед побратимів, потрапив у ворожий полон, де перебував 119 днів.

Згодом проходив службу в окремому батальйоні спеціального призначення Збройних Сил України “Донбас-Україна”.

По закінченню контракту вирішив здобути професій музичну освіту в Муніципальній академії музики ім. Рейнгольда Глієра, де навчається й донині.

2019 року – вийшла друком перша книга “Танець смерті”. Це щоденник добровольця, що описує бойовий шлях гранатометного взводу батальйону “Донбас”.

2020 року – вийшло продовження під назвою “Фуга “119” в тональності полону”. Книга про ворожий полон та життя після нього.

Stay Tuned for Updates

I send thoughtful and caring emails